Technická podpora: 220 406 606 Po-Čt 8-16:30, Pá 8-15 hod
Logo Škola suché stavby

O ŠSV

Proč Škola vznikla?

Myšlenka otevřít první stálou Školu suché výstavby vznikla na základě velkého úspěchu kurzů, které jsme začali pořádat v rámci veletrhů FOR ARCH 2015 + 2016  Stavebních veletrhů Brno 2016. Videa a fotky z těchto veletrhů najdete ve fotogalerii.

Přečtete si, co o nás absolventi kurzů řekli.


Co vás čeká?

Praxe, praxe a zase praxe. Kurzy budou probíhat v malých skupinkách, takže se vám naši lektoři a mistři budou moct dostatečně věnovat. Montážní postupy si vyzkoušíte vlastníma rukama, budete se moct na cokoliv zeptat. Dozvíte se návody a tipy, které byste někde pracně zjišťovali. Na konci kurzu dostanete příslušnou literaturu.


Kdo vás bude učit?

Praxi povedou Luboš, Miloš a Ondra, naši zkušení demonstrátoři. Dlouholetí zaměstnanci společnosti Rigips se sádrokartonařině věnují snad už od narození. Sledovat je při práci je koncert. S nářadím zacházejí jako housloví sólisté se svým nástrojem a práce jim jde neuvěřitelně rychle od ruky.

Teorii zastřešují zkušení technici Zdeněk, Vojta a Milan, kteří se vedle výuky ve škole věnují i vývoji nových produktů a technik vedoucích k širšímu uplatnění sádrokartonu ve výstavbě.

 

Těšíme se na vás!

My vás to opravdu naučíme!